خدمات

   ما به عنوان مجری و متخصص در زمینه ­ی برگزاری افتتاحیه، برگزاری همایش و سمینار، امور نمایشگاهی، خدمات پذیرایی و کترینگ و تبلیغات، خدماتی ارائه می دهیم که به قرار زیر است:

  1. مشاوره در کلیه ­ی امور تشریفات (برپایی افتتاحیه، همایش، سمینار، نمایشگاه، کنسرت)

  در تمامی مراحل برگزاری از صفر تا صد، شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و از تجربیات آن ها برای اجرای هر چه بهتر مراسم تان راهنمایی بخواهید.

  1. تامین محل برگزاری مراسم

  یکی از دغدغه های اصلی در زمینه های برگزاری مجالس، محل برگزاری آن هاست. محل برگزاری مراسم از لحاظ ظاهر، گنجایش، وسعت، امکانات، موقعیت و دسترسی و … باید مورد بررسی قرار گیرد و با توجه به موارد ذکر شده، انتخاب گردد. شرکت های تشریفاتی و برگزارکننده همایش، سمینار، افتتاحیه و اختتامیه با توجه به کانال ها و ارتباطاتی که دارند می تواندد بهترین گزینه را معرفی و انتخاب نمایند.

  سالن همایش

  1. تامین کلیه­ی تجهیزات نمایشگاهی، سازه های پیش ساخته، دکورسازی، غرفه آرایی و غیره

  زمانی که در نمایشگاهی شرکت نمودید، بهتر آن است که برای تامین تمامی تجهیزات نمایشگاهی و امور مربوط به نمایشگاه، با یک موسسه معتبر هماهنگ کنید تا آن ها تمام دغدغه های شما را برطرف کنند. تجربیات این پیمانکاران و شرکت های تشریفاتی به شما کمک می کند تا یک غرفه­ ی بی عیب و نقص داشته باشید و مخاطب هدف تان به سوی جذب شود.

  1. دیزاین و نورپردازی، طراحی و ساخت دکور صحنه، گل آرایی سن و سالن مراسم

  دیزاین، دکور و زیباسازی غرفه سبب می شود که مشتریان وشرکت کنندگان در نگاه اول جذب مراسم شما شوند.

  1. دعوت از مجریان به نام کشور، قاریان بین المللی و سخنرانان مذهبی، گروه های موسیقی سنتی، پاپ و تلفیقی، مهمانان ویژه مثل بازیگران و ورزشکاران

  هنگامی که برای برگزاری افتتاحیه، اختتامیه، همایش و یا سمینار برنامه ریزی می کنید، باید به این نکته توجه کنید که حضور افراد سرشناس و مطرح برای مجری گری، قرائت قرآن، سخنرانی های علمی و فرهنگی و مذهبی، اجرای موسیقی زنده و دعوت از مهمانان ویژه که در بین عموم مردم از محبوبیت برخوردار هستند، باعث جذاب تر شدن و استقبال مردم خواهد شد. در نتیجه می توانید با دعوت از آنان مراسم تان را پرشورتر و مطرح تر کنید.

  افتتاحیه

  1. آموزش و تامین منابع انسانی (تامین نیروی انسانی مجرب جهت تشریفات و خوش آمد گویی و پذیرایی از مدعوین در مراسم)

  به کارگیری نیروهای حرفه ای و دوره دیده و مجرب برای بخش تشریفات، پذیرایی و خوش آمدگویی میزان رضایت مندی مدعوین از مراسم شما را افزایش می دهد.

  1. تهیه غذا و پذیرایی سیستماتیک (تهیه و سرو انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی و فینگر فود متناسب با شان مدعوین مراسم )

  یکی از ویژگی های یک شرکت تشریفاتی معتبر و حرفه ای، داشتن آشپزخانه و کترینگ مجرب و با سلیقه است. موسسات تشریفاتی با داشتن منوهای مناسب و چشم گیر، می توانند در بخش پذیرایی و برک در مراسم مختلف مانورهای فراوانی بدهند تا مراسم باشکوه تر برگزار گردد.

  پذیرایی افتتاحیه

  1. سمعی و بصری (تامین سیستم صوت، ویدئو پروجکشن، تامین مترجم همراه و سیستم های حرفه ای ترجمه همزمان)

  موارد ذکر شده، در برگزاری مجالس مختلف اهمیت فراوانی دارند و شرکت های تشریفاتی باید در انتخاب و چک آپ این سیستم ها دقت و وسواس داشته باشند تا در طول برگزاری سمینار، همایش، افتتاحیه و اختتامیه خللی در این زمینه ایجاد نشود.

  برگزاری سمینار

  1. انجام کلیه ­ی امور رسانه ای، مستند سازی، عکس برداری و فیلمبرداری به همراه میکس و مونتاژ همزمان

  از آنجایی که این عکس ها و فیلم ها در آشیو ذخیره و به عنوان رزومه و سابقه ثبت می گردند، پس انتخاب یک گروه حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری از واجبات برگزاری مجالس مختلف است.

  1. پوشش خبری (تهیه ­ی استراتژی اطلاع رسانی و خدمات رسانه ای افتتاحیه، کنفرانس، همایش، سمینار، نمایشگاه، کنسرت و برپایی نشست خبری قبل و بعد از مراسم)
  2. ترانسفر تشریفات (انجام امور فرودگاهی، چارتر هواپیما، سرویس حمل و نقل وی آی پی و سی آی پی)

  زمانی که برای مراسم تان مهمانان ویژه ای دعوت کرده اید، باید برای حمل و نقل، اقامت و در مجموع خدمات و سرویس دهی وی آی پی به آنان تدابیر خاصی اندیشیده باشید. شرکت های تشریفاتی با داشتن رابط های توانمند در تمامی این امور می توانند کمک رسان خوبی برای شما باشند.

  1. تامین امنیت مراسم (تامین نیروی انسانی متخصص و دوره دیده جهت حفظ کامل امنیت و نظم در مراسم)
  2. بازار یابی و اطلاع رسانی (تهیه­ ی صفحه ­ی وبسایت مراسم با امکان داشتن دبیرخانه مجازی)

  برای بازاریابی باید از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی و پایگاه های خبری مختلفی استفاده کرد. هر چقدر در این زمینه فعال تر، کوشاتر و البته خلاق تر باشید، افراد بیشتری را جذب همایش، سمینار، افتتاحیه و یا اختتامیه خود خواهید نمود.

  1. نرم افزار و انواع تابلو های اطلاع رسانی

  استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی در مناطق پر تردد برای تبلیغ مراسم تان می تواند گزینه ای مناسب و کاربردی باشد.

  1. انفورماتیک، تحقیق و تحلیل داده های آماری
  2. تهیه­ ی هدایای تبلیغاتی و پکیج های مخصوص مراسم

  با استفاده از این پکیج ها و هدایا می توانید نام و برند خود را در ذهن دیگران ماندگار سازید.

  هدایای تبلیغاتی

  1. طراحی و چاپ و نشر (ایجاد کمپین تبلیغاتی، ساخت تیزر، چاپ پلات و بنر، پستر های مراسم)
  2. ساخت تندیس، لوح تقدیر، بج و نشان های افتخار
  3. تهیه­ ی پرچم تشریفات اختصاصی

  برای راهنمایی گرفتن و استفاده از خدمات مد نظرتان، با شماره 66934353 021 تماس حاصل نموده و یا روی دکمه زیر کلیک نمایید.

  ژیک