تجهیزات نمایشگاهی

  روزهای منتهی به نمایشگاه، زمانی که فقط چند روز به افتتاحیه نمایشگاه و برگزاری افتتاحیه آن مانده است، شرکت کنندگان در نمایشگاه در شرایط کاری سنگین و پر استرسی به سر می برند. در چنین مواقعی بهترین تصمیم این است که از شرکت های تشریفاتی یا پیمانکاران کمک بگیرند تا هم با شرایط بهتری نمایشگاه شان را برپا کنند و هم بابت تجهیزات نمایشگاهی خیال شان آسوده باشد.

  از آن جایی که پیمانکار کاملا به ریزه کاری ها و نیازهای تجهیزات نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه واقف است، با کمی راهنمایی از سوی کارفرما می تواند بهترین تجهیزات را تهیه کند و متناسب با نیاز کارفرما، غرفه را برپا نماید. کارفرما نیز با خیالی آسوده و فراق خاطر تمرکز خود را به جذب و ارتباط با مخاطبین هدف قرار دهد.

  همچنین اجاره تجهیزات نمایشگاهی این امکان را به شما می دهد که با شرکت در نمایشگاه های متوالی از دکوراسیون، چیدمان، رنگ بندی و آرایش متنوعی در تمام نمایشگاه ها برخوردار باشید.

  تجهیزات نمایشگاهی

  برخی از اقلامی که در بین تجهیزات نمایشگاهی استفاده بیشتری دارند، به قرار زیر است:

  کانتر، انواع مبلمان و میز و صندلی، خوان، آب سرد کن، ویدیو پروژکتور و ملزومات آن، موکت، ظروف پذیرایی، لوازم نورپردازی و همچنین لوازم بهداشتی از قبیل دستمال کاغذی، کیسه زباله، جارو و …

  برای استفاده از تجهیزات نمایشگاهی مورد نیازتان، می توانید با شماره 66934353 021 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند و یا می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ژیک