همایش و سمینار

  شرکت ها، سازمان ها و نهادها هر از چند گاهی اقدام به برگزاری همایش و برگزاری سمینار می کنند. این همایش ها و سمینارها چه علمی، چه آموزشی و چه تبلیغاتی باشند نقش برجسته ای را در جهت اعتلای شرکت ها، سازمان ها و نهادها ایفا می کند.

  برگزاری یک همایش یا سمینار  پیشرفته با متد روز، برای افراد یا شرکت ها و سازمان ها جذابیت و اهمیت فراوانی دارد؛ چرا که تعداد زیادی از افرادی که دارای علاقمندی ها و اهداف یکسان با مجموعه مورد نظر هستند، گرد هم جمع می شوند. هم فکری و استفاده از نقطه نظرهای سایرین درباره­ی موضوع مورد بحث و همچنین ایجاد ارتباطات و مشارکت های جدید باعث پیشرفت و رشد هر چه سریع تر افراد یا شرکت ها و سازمان ها می گردد.

  برگزاری همایش و سمینار باعث تقویت رزومه، مهارت های فردی مدیران، افزایش سطح دانش کارکنان و آگاهی سایر متخصصین و علاقمندان در حوزه­ی فعالیت مورد نظر می شود.

  در راستای اجرای همایش ها و سمینار ها دقت در انتخاب شرکت برگزار کننده همایش از اهمیت بالایی برخوردار است. رزومه، تجربه و امکانات مجری باعث می شود که مطالب مورد نظر سازمان یا شرکت در زمینه های مختلف علمی، آموزشی یا تبلیغاتی به هدف نزدیک تر گردیده و همایش و سمینار با کیفیت بالایی اجرا شود.

  برگزاری همایش

  ویژگی هایی که باید در یک همایش یا سمینار با کیفیت رعایت شوند، به قرار زیر است:

  1. انتخاب محل مناسب برای برگزاری سمینار یا همایش؛ برای اطلاعات بیشتر روی سالن برگزاری کلیک کنید.
  2. دیزاین و طراحی داخل سالن همایش و سمینار متناسب با موضوع؛ برای اطلاعات بیشتر روی دیزاین کلیک کنید.
  3. سیستم صوت در طول اجرای همایش و سمینار؛ برای اطلاعات بیشتر روی سیستم صوت کلیک کنید.
  4. در صورت بین المللی بودن همایش و سمینار، استفاده از ترجمه همزمان؛ برای اطلاعات بیشتر روی ترجمه همزمان کلیک کنید.
  5. نمایشگرهای لازم برای پخش تصاویر در سالن همایش و سمینار؛ برای اطلاعات بیشتر روی انواع نمایشگر کلیک کنید.
  6. نور پردازی مناسب در سالن برگزاری همایش و سمینار؛ برای اطلاعات بیشتر روی نور پردازی کلیک کنید.
  7. استفاده از مجری های برجسته متناسب با موضوع همایش و سمینار؛ برای اطلاعات بیشتر روی مجری کلیک کنید.
  8. فیلم برداری و عکس برداری حرفه ای برای ثبت همه لحظات ارزشمند در طول برنامه همایش و سمینار؛ برای اطلاعات بیشتر روی فیلمبرداری و عکسبرداری کلیک کنید.
  9. پذیرایی از میهمان های همایش و سمینار؛ برای اطلاعات بیشتر روی کترینگ کلیک کنید.
  10. ارائه تشریفات وی آی پی و سی آی پی همچنین استفاده از خودرو تشریفات مناسب همایش و سمینار؛ برای اطلاعات بیشتر روی خودرو تشریفات کلیک کنید.
  11. اجرای برنامه های هنری یا مذهبی متناسب با درخواست کارفرما مناسب همایش و سمینار؛ برای اطلاعات بیشتر روی برنامه های هنری و آیین های مذهبی کلیک کنید.
  12. تبلیغات گسترده و مرتبط و همچنین موثر در ارتباط با اهداف از پیش تعیین شده همایش و سمینار توسط برگزار کننده؛ برای اطلاعات بیشتر روی تبلیغات کلیک کنید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره­ی 66934353 021 تماس حاصل نمایید و یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ژیک