نمایشگر همایش و سمینار

  صفحه های نمایشگر در سالن های همایش یا کنفرانس ابزار هایی هستند که برای شما امکان برقراری ارتباط بصری با شرکت کنندگان را فراهم می نمایند. شما با استفاده از این نمایشگر ها می توانید هر آنچه بر روی لب تاپ یا صفحه گوشی همراه خود در جهت اهداف همایش یا سمینار خود آماده نموده اید را برای حضار به نمایش بگذارید. همچنین می توانید با همکاران یا کسانی که در فاصله مکانی دورتری از محل برگزاری همایش یا سمینار هستند و نیاز دارند که در مراسم سخنرانی کنند و یا توضیحاتی را ارائه دهند و یا فضای خاصی را به مهمان ها نشان دهند، ارتباط مستقیم برقرار کرده و کلیه مدعوین از طریق صفحه نمایش مطالب لازم را دریافت نمایند که به صورت کلی به این شیوه از ارتباط، ارتباط ویدئو کنفرانسی گفته می شود. در کنفرانس ها به دلیل آن که تعداد مدعوین کم است، برای ارتباط تصویری می توان از صفحه های نمایشگر رومیزی و اختصاصی برای هر نفر استفاده کرد.

  در برگزاری همایش و سمینار، سیستم های پخش تصویری از اهمیت بالایی برخوردار هستند، به طوری که اگر خللی در کیفیت و یا پخش تصاویر ایجاد شود می تواند منجر به افت کیفیت اجرای جلسه شده و باعث اختلال در انتقال اطلاعات به مخاطبین و شرکت کنندگان در سمنیار و همایش شود؛ بنابر این دقت در انتخاب نوع نمایشگر متناسب با فضا و سالن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  سالن همایش

  نمایشگر های مختلفی که در سالن های همایش و کنفرانس مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :

  1. انواع ویدئو پروجکشن های مورد استفاده در همایش و سمینار:

  وسایلی هستند که قابلیت پخش تصویری بر روی سطوح صاف و سفید مثل دیوار و پرده های نمایش را دارند. هنگام استفاده از این نمایشگرها و پخش تصویر مورد نظر، باید توجه ویژه ای بر تاریکی و روشنایی مناسب محیط داشت؛ چرا که نور تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت نمایش تصویر ویدئو پروجکشن ها دارد. پس برگزار کننده سمینار باید این موضوع را با دقت بررسی نماید.

  برای آن که تصاویر مطلوبی از ویدئو پروجکشن داشته باشیم باید از پرده های نمایش مخصوص استفاده کنیم و با توجه به شدت نور خروجی از دستگاه ویدئو پروجکشن، نور محیط یا سالن همایش را تنظیم کنیم. هرچقدر نور فضا کمتر باشد تصویر با کیفیت تر و واضح تری خواهیم داشت.

  1. انواع ال ای دی های مورد استفاده در همایش و سمینار :

  استفاده از انواع مختلف  ال سی دی و ال ای دی و یا صفحات نمایش مسطح در بر گیرنده  هزینه بیشتری نسبت به ویدئو پروجکشن ها هستند اما، کیفیت تصویر بالاتر و وضوح بیشتری را از آنها دریافت می کنیم. همچنین نور محیط تاثیر چندانی در صفحه نمایش آنها نداشته و تقریبا در همه شرایط نوری مختلف کارایی و کیفیت لازم را دارند و تصویر با وضوحی قابل قبول را نمایش می دهند.

  انواع نمایشگرها سایزهای متفاوتی دارند که باید با توجه به سالن محل برگزاری و متراژ آن انتخاب شوند. از آن جایی که این نمایشگرها به کارشناسان در انتقال مفاهیم به شرکت کنندگان کمک می کنند و به نوعی پل رابط میان کارشناس و سخنران با شرکت کنندگان هستند، پس در انتخاب آن باید دقت و نکته سنجی داشت.

  برای استفاده از انواع نمایشگرها در همایش و سمینارتان می توانید با شماره 66934353 021 تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.