خودرو تشریفات در همایش و سمینار

  برخی از همایش ها و سمینارها در سطح و کلاس کشوری و برخی دیگر در سطح و کلاس جهانی برگزار می شود. در چنین همایش ها و سمینارهایی، همیشه مهمان های ویژه و VIP نیز حضور دارند که از شهرها و یا کشورهای دیگر به محل برگزاری سمینار و همایش می آیند. در این مواقع برگزار کننده همایش و سمینار، باید تدابیر ویژه ای نیز برای آنان در نظر بگیرد.

  یکی از این تدابیر، استفاده از خودروهای تشریفاتی لوکس است. با استفاده از این خودروها، مهمان های ویژه از فرودگاه تا هتل و از هتل تا محل برگزاری سمینار و همایش ترنسفر و اسکورت می شوند.

  خودرو تشریفات همایش

  برگزار کننده همایش و برگزار کننده سمینار با استفاده از این خودروها درجه اعتبار و اهمیت سمینار و همایش مورد نظر را در نگاه مهمان های ویژه و همچنین مهمان های دیگر افزایش می دهد. این کار در کل باعث بالا رفتن کلاس کاری برگزار کننده همایش می شود و تاثیر بسیار درخشان و قابل توجهی در میزان رضایتمندی مهمانان خواهد داشت.

  همچنین استفاده از خودروهای تشریفات به مهمانان نشان می دهد که برگزارکننده سمینار و همایش در کار خود بسیار جدی و دارای دیسیپلین است و با تشریفات و شرایط خاص آشنایی کامل دارد.

  بنابراین هزینه کردن در این بخش نه تنها اضافه نیست، بلکه بسیار لازم و ضروری نیز هست. چرا که باعث می شود که بازتاب های بسیار درخشان و ارزنده ای در برگزاری همایش و سمینار و یا برای شرکت و سازمان مربوطه داشته باشد.

  برای درخواست و در اختیار گرفتن خودرو تشریفات با شماره 66934353 021 تماس حاصل نمایید.