دیزاین مراسم همایش و سمینار

  برای برگزاری همایش و سمینار، موارد زیادی را باید مد نظر قرار دهید. یکی از همین موارد، زیبا سازی و دیزاین محل برگزاری و سالن همایش است. دیزاین و طراحی سالن های همایش و سمینار مجموعه ای از عوامل هستند که در کنار هم قرار می گیرند تا بیشترین تاثیر را بر مهمانان داشته باشند.

  دیزاین همایش و محل برگزاری آن معمولا از ورودی سالن و با تاج های گل، فرش قرمز و استندهای خوش آمد گویی و تبلیغات شروع می شود. در سالن نیز بیشتر دیزاین روی سن انجام می پذیرد چرا که در تمام طول همایش و سمینار، دقیقا روبروی مخاطب و شرکت کنندگان قرار دارد و بر روی ذهن و نحوه جهت گیری دیدگاه آن ها نسبت به موضوع همایش یا سمینار تاثیر گذار است. همچنین میز کارشناسان و سخنرانان نیز با گل های طبیعی و پارچه های زیبا آراسته می شود.

  عواملی که برای دیزاین مورد توجه شرکت تشریفاتی و برگزار کننده همایش و سمینار قرار می گیرد، عبارتند از:

  1. چیدمان متناسب صندلی و میز ها نسبت به صحنه اجرای مراسم
  2. انواع نورپردازی هایی که در مراسم از آنها استفاده می شود
  3. طراحی و جایگذاری بنرها واجسام تبلیغاتی
  4. استفاده از تاج گل ها، دسته گل ها و در مجموع گل آرایی های شاداب و سر زنده که عموما با گل های طبیعی انجام می شود
  5. استفاده از پارچه های خوش رنگ و زیبا مانند ساتن و حریر

  و در کل، سایر عواملی که نظر هر بیننده ای را در بدو ورود به سالن به خود جلب می نماید.

  برای انجام یک طراحی مناسب باید از مشاوری متخصص و با تجربه در این زمینه استفاده نمایید تا حداکثر توان خود را در زمینه موضوع اجرای همایش یا سمینار برای مدعوین به نمایش بگذارید.

  هر چه طراحی و دیزاین فضای داخلی سالن و محل اجرای مراسم با دقت بیشتر، صرف انرژی افزون تر، با رعایت اصول زیباسازی و دیزاین توسط فرد یا افرادی با تخصص مرتبط آماده شده باشد باعث می شود مهمان ها با علاقه و دقت بیشتری نسبت به موضوعات مطرح شده توجه نمایند.

  برای آگاهی از شرایط و نحوه دیزاین سالن و محل برگزاری همایش و سمینار با شماره 66934353 021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.