سالن برگزاری همایش و سمینار

  فضایی که همایش و سمینار در آن اجرا می شود، تاثیر فراوانی روی مهمانان، مدعوین، کارشناسان و متخصصین دارد. سالن برگزاری همایش و سمینار باید در نگاه اول، آراسته و شکیل، تمیز و معطر باشد. فضا و تعداد صندلی ها باید متناسب با تعداد مهمانان باشد؛ در هنگام انتخاب سالن برگزاری همایش و سمینار باید به این نکته توجه کنید که تعداد صندلی ها خیلی بیشتر از تعداد مدعوین شما نباشد و البته که کمتر نیز نباید باشد.

  شیب و شکل هندسی سالن، نحوه­ی چیدمان سالن، نوع صندلی ها و مبلمان به کار گرفته شده، نور پردازی با زوایای مناسب، استفاده از سیستم های صوتی با تکنولوژی روز و آکوستیک مناسب، دارا بودن اتاق های ویژه­ی ترجمه همزمان، استفاده از نمایشگر و یا ویدیو پروژکتور، سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش سالن، سرویس های بهداشتی مرتب و تمیز، دارا بودن فضاهای مناسب برای پذیرایی از مهمانان و داشتن فضاهایی برای قرار دادن کاتالوگ ها و بروشورهای تبلیغاتی، پارکینگ از مهم ترین ویژگی های یک سالن مناسب برای برگزاری سمینار و همایش است.

  قبل از برگزاری همایش و سمینار، حتما باید موارد زیر را درباره­ی سالن، چک کنید: قسمت پذیرش و ورودی سالن، صندلی های سالن، سن و جایگاه مهمانان ویژه، اتاق فرمان، سیستم صوت و نورپردازی سالن، فضاهایی که مدعوین باید قبل، حین و یا بعد از همایش یا سمینار پذیرایی شوند و همچنین فضاهای خدماتی همایش و سمینار اعم از کافی شاپ یا رستوران، فروشگاه های مجلات و اقلام متناسب با موضوعیت سمینار یا همایش و در نهایت فضاهای بهداشتی و سرویس ها.

  سالن همایش

  موارد ذکر شده باعث می شود که مهمانان در طول اجرای همایش و سمینار احساس راحتی داشته و به طور کامل بر روی موضوع مطرح شده تمرکز داشته باشند و در نهایت حداکثر نتیجه لازم از برگزاری همایش یا سمینار در جهت اهداف مشخص شده دریافت گردد .

  اگر برای برگزاری همایش و سمینارتان نیاز به سالن مناسب دارید، با شماره 66934353 021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما، شما را راهنمایی نمایند. همچنین می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ژیک