فیلم برداری و عکاسی در همایش و سمینار

  زمانی که مشغول به هماهنگی ها و تدارکات همایش و سمینارتان هستید، یک نکته­ی مهم را نباید فراموش کنید و آن پیدا کردن یک گروه فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای، منظم و دقیق است. لحظات ارزشمند برگزاری همایش و سمینار شما با وجود دوربین های حرفه ای و فیلمبرداران توانمند ثبت خواهد شد.

  از آن جایی که اکثر فیلم ها و عکس های گرفته شده در طول مراسم در آینده جنبه تبلیغاتی و رسانه ای برای برگزار کنندگان خواهد داشت و در رزومه­ی آنان ثبت می گردد، در نتیجه گروه فیلمبرداری و عکاسی که برای مراسم انتخاب می شود باید حرفه ای و آشنا به اصول کار باشند.

  استفاده از چند دوربین فیلمبرداری و عکاسی باعث می شود که هیچ یک از لحظات مهم مراسم را از دست ندهید؛ مخصوصا اگر مدعوین خاصی را دعوت کرده اید که صاحب چهره و سرشناس هستند، می توانید یک دوربین را به صورت اختصاصی برای ثبت لحظه­ی ورودشان به مراسم تا نشستن در جایگاه مخصوص و همچنین در حین برگزاری مراسم و در پایان از لحظه خداحافظی و خروج به آن ها اختصاص دهید.

  فیلمبرداری

  البته اگر برای برگزاری همایش و سمینار با موسسه تشریفات هماهنگ کرده باشید، آن ها قطعا می توانند یک گروه فیلمبرداری و عکاسی کارکشته و توانا را به شما معرفی نمایند.

  لازم است نکات ذیل را به گروهی که مسئولیت عکاسی و فیلمبرداری همایش و سمینار را بر عهده دارند یاداوری نمائید:

  1. حتی الامکان در زمان اجرای مراسماز عکسبرداری با فلاش خودداری نمایند. فلاش زدن مکرر دوربین ها، حضار و مخصوصا سخنران ها و کسانی را که روی صحنه در حال صحبت کردن و یا اجرای مراسم خاصی هستند اذیت نموده و تمرکز آنها را از موضوع خارج می نماید.

  همچنین تاثیر زیادی روی پایین آمدن کیفیت تصویر فیلم می گذارد و باعث می شود خروجی فیلم اصلا برای استفاده تبلیغاتی مجموعه مناسب نباشد.

  1. اگر قرار باشد که یک دوربین به صورت ثابت از همایش و سمینار فیلمبرداری کند، در بهترین جایگاه مستقر شود تا به تمام نقاط سالن به درستی اشراف داشته باشد.
  2. فیلمبردار باید باهوش و زیرک باشد تا هیچ صحنه ای از لحظات مهم همایش و سمینار را از دست ندهد.

  اگر برای همایش و سمینارتان به دنبال یک گروه حرفه ای و دقیق فیلمبرداری و عکاسی هستید، با شماره­ی 66934353 021 تماس بگیرید و یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ژیک