جزئیات پکیج همایش

  در همایش ها و سمینارها، برگزار کنندگان همایش و برگزار کنندگان سمینار معمولا پکیج هایی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند که شامل کتاب ها و جزوات مرتبط  با موضوع، خلاصه مقالات، سی دی هایی از اطلاعات کامل مقالات و برنامه های همایش، برنامه زمان بندی همایش و سمینار با جزئیات، تراکت ها، بروشور ها و کاتالوگ های حامیان همایش با توضیحات و شرح کامل می شود.

  البته که قرار دادن دفترچه یادداشت، کاغذ، قلم و خودکار نیز لازم و ضروری است؛ چرا که شرکت کنندگان از این طریق می توانند نکات مهم را نت برداری نموده و یا این که نظرات و پیشنهادات خود را یادداشت کرده و در اختیار برگزار کننده همایش قرار دهند. این نکته ها و نقطه نظراتی که شرکت کنندگان ارائه می دهند برای برگزار کنندگان همایش از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که به واسطه همین یادداشت ها می توانند به نکات مثبت و منفی همایش شان پی ببرند و با استفاده از آن ها در همایش و سمینار بعدی موفق تر و پرتوان تر ظاهر شوند.

  یکی دیگر از مواردی که در پکیج همایش و سمینار قرار داده می شود، هدایای تبلیغاتی است؛ این هدایای تبلیغاتی سبب می شوند که در یاد و خاطر شرکت کنندگان در همایش و سمینار و یا مشتریان و مخاطبان باقی بمانید. به واسطه­ی اطلاعاتی که روی آن ها درج می شود، مشتری به راحتی می تواند با شرکت مربوطه در تماس باشد. این پکیج ها شامل خودکار، دفترچه یادداشت، سررسید، کیف، ساعت و … می شوند که نقش به سزایی هم در برندینگ دارند.

  پکیج همایش

  شرکت های تشریفاتی که با موسسات تبلیغاتی همکاری می کنند، می توانند در این زمینه راهنمای خوب و مثمر ثمری باشند.

  برای استفاده از پکیج همایش و سمینار می توانید با شماره 66934353 021 تماس حاصل نموده و یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ژیک