تبلیغات افتتاحیه ، همایش و سمینار

  زمانی که مجموعه ای به تازگی وارد دنیای گسترده و پر هیاهوی کسب و کار وتجارت می شود، طبیعتا نیاز دارد که خود را به دیگران بشناساند؛ برای انجام این کار باید بتواند خود را وارد کانال صحیح تبلیغات بکند. تبلیغات البته از راه صحیح و هدفمند سبب شناساندن هرچه سریع تر و بهتر آن مجموعه به مخاطبانش خواهد شد.

  لازم به ذکر است که فقط شرکت ها و مجموعه های نوپا نیاز به تبلیغات ندارند. بلکه مجموعه ها، سازمان ها و ارگان های قدیمی تر و بزرگ نر نیز برای بقا در دنیای تجارت و کسب و کار و البته باقی ماندن در اذهان مخاطبان شان، نیاز به تبلیغات جامع دارند.

  باتوجه به گستردگی وسایل ارتباط جمعی، امروزه دنیای تجارت نیز وابستگی زیادی به این دست وسایل و روش ها داشته و باید بتواند در این زمینه ها خود را فعال نشان دهد. امروزه صاحبان مشاغل در هر زمینه ای اعم از تولید ، ارائه خدمات ، معرفی خود در افتتاحیه ، همایش و سمینار و … هر روز وابستگی بیشتری به تبلیغات حرفه ای و تخصصی افتتاحیه، همایش و سمینار پیدا می کنند.

  تبلیغات

  موسسه تشریفات تندیس مجلل ژیک در اردیبهشت ماه 1388، با ایجاد فضای مناسب همکاری با کانون آگهی و تبلیغات دانا گستر توانست گامی بزرگ در زمینه پیشبرد اهداف تبلیغات مشتریان در زمینه برگزاری افتتاحیه، همایش و سمینار و نمایشگاه های مختلف بردارد.

  در نتیجه این همکاری، باعث شد که مجموعه ای توانمند، با تجربه و تخصص فراوان در زمینه تبلیغات و به طور خاص تبلیغات قبل، بعد و همچنین حین اجرای افتتاحیه، همایش و سمینار پدید آید.

  همچنین با ایجاد دبیرخانه مرکزی افتتاحیه، همایش و سمینار که تخصص لازم را در این زمینه داشته و به امور مربوط به این فن کاملا آگاهی دارد، می تواند درحیطه اطلاع رسانی با رسانه های مختلف اعم از روزنامه های کثیرالانتشار و سایت های مختلف جهت تبلیغات برگزاری افتتاحیه، همایش یا سمینار مورد نظر اقدام نموده و همچنین با کارشناسان مجرب خود بازاریابی و اطلاع رسانی اهداف افتتاحیه، همایش و سمینار کارفرمای محترم را اجرا و پیگیری نماید.

  هزینه کرد مناسب در بحث تبلیغات همراه با یک مشاور متخصص می تواند نتیجه حداکثری از برگزاری افتتاحیه، همایش و سمینار به همراه داشته باشد و ماندگاری برنامه افتتاحیه، همایش و سمینار شما را تا مدتی طولانی در ذهن مخاطبین بر جای بگذارد.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]