تبلیغات افتتاحیه ، همایش و سمینار

    دنیای تجارت امروز با توجه به وسایل ارتباط جمعی گسترده و پیشرفته هروز وابستگی بیشتری از نظر تبلیغاتی به این روشها و متدهای جدید پیدا می کند. امروزه صاحبان مشاغل در هر زمینه ای اعم از تولید ، ارائه خدمات ، معرفی خود در افتتاحیه ، همایش و سمینار و … هر روز وابستگی بیشتری به تبلیغات حرفه ای و تخصصی افتتاحیه ، همایش و سمینار پیدا می کنند.

    موسسه تشریفات تندیس مجلل ژیک در اردیبهشت ماه 1388 با ایجاد فضای مناسب همکاری با کانون آگهی و تبلیغات دانا گستر توانست گامی بزرگ در زمینه پیشبرد اهداف تبلیغات مشتریان در زمینه برگزاری افتتاحیه ، همایش و سمینار و نمایشگاه های مختلف بردارد.

    لذا این همکاری باعث ایجاد مجموعه ای با تجربه و تخصص فراوان در زمینه تبلیغات و به طور خاص تبلیغات قبل ، بعد و همچنین حین اجرای افتتاحیه ،همایش و سمینار گردید.

    لذا با ایجاد دبیرخانه مرکزی افتتاحیه ، همایش و سمینار قوی و آگاه به امور می تواند در زمینه اطلاع رسانی با رسانه های مختلف اعم از روزنامه های کثیرالانتشار و سایت ها جهت تبلیغات برگزاری افتتاحیه ، همایش یا سمینار مورد نظر اقدام نموده و همچنین با کارشناسان مجرب خود بازاریابی و اطلاع رسانی اهداف افتتاحیه ، همایش و سمینار کارفرمای محترم را اجرا و پیگیری نماید.

    هزینه کرد مناسب در بحث تبلیغات همراه با یک مشاور متخصص می تواند نتیجه حداکثری از برگزاری افتتاحیه ، همایش و سمینار به همراه داشته باشد و ماندگاری برنامه افتتاحیه ، همایش و سمینار شما را تا مدتی طولانی در ذهن مخاطبین بر جای می گذارد .