چاپ آگهی در مطبوعات و نشریات

   وقتی سازمان و یا شرکتی اقدام به برگزاری افتتاحیه یا سمینار و همایش می کند، باید برای اطلاع رسانی هر چه بیشتر و حضور پر شور علاقمندان در زمینه و حیطه فعالیت خود یک فکر اساسی بکند. تبلیغات و چاپ آگهی در مجلات کثیرالانتشار که در سطح کشور پخش می شوند، یکی از راه های مناسب برای اعلام عمومی و گسترده ایونت های مربوط به برگزاری همایش، سمینار و افتتاحیه است.

  چاپ آگهی

  با توجه به نوع، اعتبار و گستردگی افتتاحیه، همایش وسمینار استفاده از تبلیغات نیز به صورت متفاوت انجام می پذیرد. چاپ آگهی در روزنامه ها، هفته نامه ها و ماهنامه های معتبر که در سطح کشور منتشر می شوند، تبلیغات در سایت های خبری و یا پر بازدید که در حوزه مربوط به ایونت مورد نظر فعالیت می کنند، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و پیج های پربازدید و با بازدهی بالا نیز از راه های مناسب برای اطلاع رسانی هر چه بیشتر هستند که باعث می شوند استقبال بیشتری از همایش، سمینار و افتتاحیه شود.

  هنگامی که قصد چاپ آگهی برای افتتاحیه، همایش و سمینار خود را دارید پس از مشورت با مشاور متخصص در این زمینه، باید به نکات زیر هم توجه لازم را مبذول فرمایید:

  1. نشریه های مناسب برای درج آگهی و تبلیغات در زمینه برگزاری سمینار، همایش و افتتاحیه، آن هایی هستند که هزینه خرید آن ها مناسب بوده و در تمام نقاط کشور در دسترس همگان قرار دارند.
  2. نشریه هایی را برای چاپ تبلیغات انتخاب کنید که به صورت دوره ای و با تناوب منظم تولید می شوند.
  3. مبلغ پیشنهادی نشریه باید با تیراژ، سبک و محبوبیت آن بین عموم افراد تناسب و همخوانی داشته باشد.
  4. محلی که در نشریه برا تبلیغ انتخاب می کنید نیز حائز اهمیت است.
  5. برای بیشتر دیده شدن تبلیغات افتتاحیه، همایش و سمینار خود می توانید از آگهی های رنگی با طراحی مبتکرانه استفاده کنید که نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب نمایید.

  برای راهنمایی، مشاوره و درج و چاپ آگهی برگزاری همایش، سمینار وافتتاحیه خود، می توانید با شماره 66934353 021 تماس حاصل نمایید.