هدایای تبلیغاتی افتتاحیه ، همایش و سمینار

  یکی از کارآمدترین شیوه های تبلیغات، استفاده از هدایای تبلیغاتی است. آیتم های تبلیغاتی در همایش، سمینار، افتتاحیه و اختتامیه بین شرکت کنندگان توزیع می شود. اما صرف نظر از جلب رضایت شرکت کنندگان از گرفتن هدیه، این آیتم ها نقش بسیار کلیدی و موثری در برند سازی و تبلیغات برای یک مجموعه دارد.

  وجه تمایز و نقطه قوت این هدایا، کیفیت، زیبایی و ماندگاری بیشتر آن ها در نزد مخاطب است. هدایای تبلیغاتی معمولا شامل انواع خودکار و خودنویس، انواع کیف ها، دفترچه ها و استیکی نوت ها، سررسید و تقویم، ساعت های دیواری و رومیزی و … می شود. این هدایا معمولا در پکیج همایش، سمینار و افتتاحیه قرار داده می شوند.

  بعد از برگزاری همایش، سمینار و افتتاحیه گاه مخاطب برگزار کننده همایش و سمینار و افتتاحیه را فراموش می کند. اما از طریق اطلاعاتی که از شرکت و نهاد مروطه روی هدایای تبلیغاتی درج شده، به راحتی می تواند نام و راه های ارتباطی با آن ها را داشته و با برگزار کننده تماس برقرار کند.

  پس اگر در فکر استفاده از هدایای تبلیغاتی هستید، همیشه سعی کنید که بهترین و باکیفیت ترین آن ها استفاده کنید تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

  هدایای تبلیغاتی

  برای استفاده از هدایای تبلیغاتی و سفارش دادن آن ها می توانید با شماره 66934353 021 تماس حاصل فرمایید.