برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه

  بعد از مدت ها برنامه ریزی و کار سخت و طاقت فرسا، بالاخره زمان آن رسیده که پروژه، شرکت، کسب و کار، رو نمایی از رویداد علمی، یا دست آورد صنعتی و یا تجاری تان را افتتاح کنید.

  این افتتاحیه باید در طی یک مراسم و آیین اصولی و حساب شده همراه با تبلیغات وسیع صورت گیرد تا بتوانید به واسطه آن، شکوه و عظمت کارتان را دو چندان نمایش دهید. زمانی که شروع چشمگیر باشد، در ادامه نیز پر توان و قدرتمند خواهید بود.

  مراسم افتتاحیه نقش به سزایی در معرفی صاحبان کسب و کار به مشتریان و بازار هدف شان بر عهده دارند؛ به طوری که به شکلی موثر مخصوصا در ابتدای شروع به کار و فعالیت شرکت یا تجارت مورد نظر، محصولات یا خدمات آن را به صورت گسترده به همگان معرفی می کنند و باعث می شود که نام و خدمات آن ها در اذهان باقی بماند. لذا توجه به اجرای مراسم افتتاحیه توسط مجموعه ای با تجربه و متخصص در این زمینه بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

  همین طور برای مراسم اختتامیه؛ زمان و انرژی فراوانی برای خلق یک رویداد علمی، فرهنگی و یا هنری صرف شده و رویداد فوق با تمام بالا و پایین هایش به اتمام رسیده است. برای حسن ختام، باید یک مراسم اختتامیه درخان نیز داشته باشید تا خستگی را از روح و جسم تان بیرون کند و پایان خوشی را برای مراسم تان رقم بزند.

  در این راستا، همکاری با یک شرکت برگزار کننده مراسم افتتاحیه و اختتامیه که در این زمینه سابقه و خدمات درخشانی را ارائه داده و با نهادها و ارگان های خصوصی و دولتی فراوانی همکاری نموده می تواند یاری رسان خوبی برای صاحبین مشاغل باشد. چنین شرکت هایی با در اختیار داشتن ابزارها و نیروهای فوق العاده و حرفه ای خود، همچنین تجارب ارزنده شان، و البته خلاقیت و نوآوری ئی که دارند سبب به یاد ماندنی تر شدن مراسم افتتاحیه خواهند شد.

  پس برای انتخاب موسسه تشریفاتی و برگزار کننده افتتاحیه اول خوب تحقیق کنید و بعد از بررسی های همه جانبه شرکت معتبر و مورد اعتماد خود را انتخاب کنید.

  مراسم افتتاحیه

  پس از رایزنی با همکاران و شرکاء خود و انتخاب مجری تشریفات و برگزار کننده مراسم افتتاحیه، پس از انتخاب مجری یا مشاور برای مراسم افتتاحیه حتما موارد زیر را در برنامه خود مد نظر قرار دهید:

  1. تاریخ مراسم را هر چه زودتر مشخص و قطعی نموده (البته بهتر است که با موضوع کسب و کار یا پروژه شما مناسبت داشته باشد) و قبل از شروع مراسم افتتاحیه، توسط مجری تشریفات اطلاع رسانی جامع و کاملی انجام نمایید.

  تبلیغات گسترده در اطلاع رسانی همگانی باعث برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم افتتاحیه می شود. این تبلیغات می تواند تهیه وب سایت و ایجاد صفحه ای خاص افتتاحیه، تبلیغ در وب سایت هایی با فعالیت های مشابه و پیج رنک بالا، وب سایت های خبری، شبکه های اجتماعی، تهیه و توزیع تبلیغات کاغذی و چاپی مانند بنر، کاتالاگ، بروشور، مجله های معتبر در زمینه فعالیت مورد نظر و … باشد.

  1. از شخصیت های معروف و به نام (سلبریتی ها) در مراسم افتتاحیه خود دعوت به عمل آورید. این کار باعث جذاب تر شدن مراسم تان خواهد شد و افراد بیشتری را جذب افتتاحیهشما خواهد نمود.
  2. سعی نمایید برای مراسم تان مجری مطرح و محبوبی را نیز انتخاب و با وی همکاری کنید. برای این کار با مجری تشریفات خود هماهنگ نمایید.
  3. حتما از نورپردازی، صدای بی نقص و در صورت نیاز به محصور نمودن فضا از ابزارهای تخصصی برگزاری افتتاحیه استفاده نموده و از مشاوره های مجری متخصص برگزاری افتتاحیه در این زمینه بهره ببرید. موارد فوق به صورت تخصصی تر در آیتم های دیگر آمده و در بخش خدمات سایت به طور جامع به آن ها پرداخته شده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید روی خدمات ژیک کلیک کنید.
  4. در پایان مراسم هدایای تبلیغاتی مناسبی را که تهیه کرده اید، به شرکت کنندگان اهدا نمایید تا مراسم افتتاحیه تاثیر بیشتری در ذهن مخاطبین داشته باشد. همچنین این هدایا با نام شما خواهند بود؛ پس در ذهن مخاطبین تان نیز ماندگار خواهید شد.
  5. عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای باعث می شود لحظات مهم و زیبای مراسم افتتاحیه شما ثبت و ضبط شده و در تبلیغات آینده نیز بتوانید از آن ها استفاده نمایید.
  6. در مراسم افتتاحیه خود از مهمانان تان پذیرایی کنید. با این کار به آن ها می فهمانید که از حضورشان خوشحال و راضی هستید و به آن ها که زمان ارزشمندشان را صرف حضور در مراسم شما نموده اند، اهمیت می دهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید روی کترینگ برای مراسم افتتاحیه کلیک کنید.

  برای آگاهی از چگونگی برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه، با شماره 66934353 021 تماس بگیرید و یا روی دکمه زیر کلیک نمایید.