انواع نمایشگر در مراسم افتتاحیه

  امروزه تصویر سازی نقش بسزایی را در انتقال مطالب و مفاهیم به دیگران ایفا می کند. تصویر سازی با ساخت بسترهای مورد نیاز در ذهن مخاطب سبب بالا رفتن جذابیت و درک بیشتر مطالب و موضوعات مختلف می گردد. لذا لازم است که برای استفاده از نمایشگر در افتتاحیه خود دقت خاصی را مبذول فرمایید.

  گاهی در برگزاری افتتاحیه ها، نیاز به پخش عکس و ویدئو کلیپ احساس می شود. مثلا برخی از برگزار کنندگان مراسم عکس و فیلم هایی از مراحل تولید یا محصولات شرکت ها را به تصویر می کشند و از این طریق به معرفی خودشان می پردازند. در برخی موارد نیز شرکت ها با ساخت تیزرهای تبلیغاتی و پخش آن ها از طریق نمایشگرها در روز افتتاحیه، سعی در معرفی هر چه بهتر خودشان دارند.

  در برخی اوقات نیز مراسم به صورت زنده روی پرده به نمایش درآورده می شود. مثلا اگر مجری، استندآپ کمدین، گروه موسیقی، مراسم قرعه کشی و یا … در مراسم افتتاحیه داشته باشند، در چنین مواقعی از نمایشگرها و در برخی مواقع نیز از ویدئو پروژکتورها استفاده می شود تا از این طریق برای همگان قابل مشاهده گردد.

  هر چه نمایشگر و ویدئو پروجکشن با کیفیت تر باشد تصویر ارائه داده شده نیز واضح تر بوده و بیننده راحت تر با آن ارتباط برقرار می کند. گاه در مراسم افتتاحیه از نمایشگر های بدون درز و در سایز و اندازه های بزرگ تر (ال ای دی شهری) استفاده می شود که باعث افزایش کیفیت تصاویر می گردد و البته مستلزم هزینه های سنگین نیز هست.

  نمایشگر

  با توجه به وسعت و نورپردازی سالن افتتاحیه، باید به رزولوشن و شدت نور دستگاه توجه ویژه ای نمود. همچنین قبل از اجرای افتتاحیه حتما ورودی های مختلف و قابلیت های پخش دستگاه باید کنترل شود. در هنگام استفاده از ویدئو پروژکتور به این نکته توجه کنید که حتما از پرده نمایش نیز کنید. چرا بستری صاف و یک دست برای پخش فیلم و عکس آماده می کند.

  برای استفاده از نمایشگر در مراسم افتتاحیه و یا اختتامیه با شماره 66934353 021 تماس بگیرید و یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ژیک