سازه های پرتابل افتتاحیه

  در برگزاری مراسم افتتاحیه، گاهی باید فضای خاصی از محوطه را برای تجمع و نشستن مدعوین، سخنرانی و ایراد موضوعات مختلف، پذیرایی افتتاحیه و … مشخص و محدود کرد. در چنین مواقعی برگزار کنندگان مراسم می توانند از اسپیس فریم ها، داربست های مخصوص و چادرهای بدون ستون برای برگزاری افتتاحیه و مراسم استفاده کنند.

  برگزاری افتتاحیه

  این ابزارها به راحتی قابل حمل و نصب هستند. برگزار کنندگان مراسم می توانند در کم ترین زمان ممکن با اتصال آن ها به یکدیگر فضای مناسبی را (با توجه به دلیل برگزاری مراسم و استفاده از این اسپیس فریم و همچنین تعداد مدعوین) آماده و مهیا نمایند. از آنجایی که در این گونه فضاها می توان سیستم های گرمایشی یا سرمایشی را نیز جای داد، در فصول مختلف سال قابلیت استفاده را دارند.

  سبک بودن و سهولت استفاده از این اتصالات در هر مکانی، سبب شده است که به راحتی بتوان فضایی سربسته با متراژ دلخواه به وجود آورد. با استفاده از همین داربست ها نیز می توان سن و جایگاهی برای ایراد سخنرانی در این دست فضاها به وجود آورد و با استفاده از انواع پارچه ها و گل های طبیعی و یا مصنوعی و دیزاین آن حالت شکیل تر و زیباتری به جایگاه بخشید.

  مراسم افتتاحیه

  لازم به ذکر است که همچنین می توان با ایجاد چادرهای بدون ستون، فضایی مناسب برای مراسم افتتاحیه و یا اختتامیه ایجاد کرد که به راحتی و سرعت برپا می شوند و از فضایی محصور برخوردار هستند.

  برپایی استیج ها و سکوهای تبلیغاتی، ایجاد جایگاه هایی برای معرفی محصولات، محصور کردن فضا برای تشریفات پذیرایی و … از دیگر کاربردهای این گونه سازه های پرتابل هستند.

  سازه های پرتابل

  اگر مراسمی پیش رو دارید که رای برگزاری آن نیاز به سازه های پرتابل و داربست و چادرهای بدون ستون دارید، با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن نیاز شما را برطرف نماییم.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ژیک