فیلمبرداری و عکسبرداری افتتاحیه و اختتامیه

  برای برگزاری افتتاحیه و اختتامیه، ثبت و ضبط تمام لحظه ها از اهمین بالایی برخوردار است؛ چه قبل از زمان برگزاری افتتاحیه و چه زمان اجرای افتتاحیه. قبل از آن مانند جلسات اولیه که برای برنامه ریزی ها و هماهنگی های قبل از برنامه تشکیل می شوند. گاهی اوقات هنگام تدارکاتی که از قبل دیده می شوند مانند خرید برخی از اقلام مربوطه، امور مربوط به برپایی، چیدمان و دیزاین نیز فیلمبرداری و عکسبرداری صورت می گیرد.

  این فیلم ها و عکس هایی که قبل از اجرای مراسم گرفته می شوند، به شرکت و موسسه کمک می کند تا با اشتراک آن ها در شبکه های اجتماعی اش، به مشتریان خود یادآوری کند که به زودی فعالیتش را آغاز می کند و آماده خدمات دهی خواهد بود.

  فیلمبرداری و عکسبرداری در روز برگزاری افتتاحیه و مراسم افتتاحیه از زوایای مختلف یکی از مهم ترین آیتم هایی است که باید به آن توجه ویژه داشت. برای تاثیرگذاری بیشتر روی مهمانان در روز افتتاحیه، می توان به صورت لایو و زنده فیلمبرداری و از نمایشگرهای موجود در مراسم پخش نمود.

  عکس ها و فیلم هایی که در این روز ثبت و ضبط می گردند، همگی در آشیو موسسه و نهاد مربوطه قرار می گیرند. شرکت یا سازمان می تواند از آن ها قیلم ها در وب سایت یا شبکه های اجتماعی اش استفاده کند. این یک تبلیغ موثر و هدفمند خواهد بود. همچنین تمام زحماتی که برای افتتاحیه کشیده شده (درباره­ی تدارکات مراسم، تشریفات مراسم، خدمات پذیرایی مراسم و …) با فیلم ها و عکس ها ماندگار خواهد شد. البته که به عنوان یک تجربه برای برگزاری سایر مراسمی که در آینده ممکن است برگزار گردد نیز بسیار مثمر ثمر هستند چرا که تمام نکات مثبت و منفی افتتاحیه ثبت خواهند شد.

  فیلمبرداری افتتاحیه

  بنابراین استفاده از یک تیم حرفه ای و با تجربه در این زمینه، با تجهیزات به روز و پیشرفته کمک زیادی به نتیجه گیری مطلوب از برگزاری افتتاحیه دارد.

  با توجه به اینکه زمانی برای تکرار ثبت و ضبط لحظات ارزشمند این مراسم وجود ندارد، لذا دقت زیادی در امر فیلمبرداری و عکسبرداری توسط کارفرما و برگزار کننده افتتاحیه باید صورت گیرد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فیلمبرداری و عکسبرداری از برگزاری افتتاحیه می توانید با شماره 66934353 021 تماس بگیرید و یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ژیک