مجری افتتاحیه

  در برگزاری افتتاحیه، مجری مراسم در واقع رابط، هماهنگ کننده قسمت های مختلف اجرای برنامه و نظم دهنده افتتاحیه است. البته مهم تر از همه باعث تمرکز و توجه شرکت کنندگان به کانون موضوعات مد نظر برگزار کننده افتتاحیه نیز هست.

  مجری مراسم افتتاحیه باید داری فن بیان قوی، قدرت کلام بالا، صدای تاثیر گذار، پوشش و ظاهر آراسته و البته مناسب با اهداف افتتاحیه باشد. وی باید با ذکاوت، جدیت و در عین حال شوخ طبعی اش سبب تمرکز و جذب حاضرین در مراسم افتتاحیه شود. البته وی باید اطلاعات عمومی مناسبی نیز داشته باشد تا بتواند در مواقع لازم با استفاده از آن ها توجه مخاطبان را نیز به خودش جلب کند.

  یکی از کارهایی که لازم است مجری قبل از اجرای مراسم انجام دهد، مطالعه در زمینه های مرتبط با افتتاحیه و اهداف آن است. وی باید اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند به راحتی و بدون نقص به اجرا در مراسم افتتاحیه بپردازد.

  هوشمندی و قدرت تجسم، توان درک و تحلیل مطالب مرتبط با افتتاحیه در حال اجرا، ایجاد تمرکز در شنونده بر روی مطالب خاص و همچنین درگیر کردن کامل ذهن مخاطب و علاقمند کردن آنها به عناوین مهم افتتاحیه از خصوصیات بارز یک مجری توانمند است.

  منصور ضابطیان

  در صورتی که بتوانید یک روز قبل از اجرای مراسم افتتاحیه با برگزار کننده افتتاحیه جلسه داشته باشید و کاملا وی را نسبت به اهداف و خواسته های مد نظر خودتان از برگزاری افتتاحیه آگاه سازید و اطلاعات کلی از منظور خود برای برگزاری افتتاحیه را به وی انتقال دهید قطعا نتایج قابل توجهی در پایان مراسم افتتاحیه به دست خواهید آورد. در مقابل، برگزار کننده افتتاحیه نیز باید مرتبا با مجری در ارتباط بوده و آگاهی های لازم را به وی بدهد. این کار به مجری در اجرای هرچه بهتر کمک خواهد کرد.

  اگر در فکر برگزاری افتتاحیه برای کسب و کار خود هستید، برای انتخاب مجری های توانا، مطرح و قدر کشور و البته سایر امور مربوط به برگزاری افتتاحیه و تشریفات افتتاحیه می توانید با شماره 66934353 021 تماس حاصل نمایید و از کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی بخواهید.