میز و صندلی افتتاحیه

  بهره گیری از صندلی های مناسب در مراسم افتتاحیه برای مدعوین و شرکت کنندگان یکی از نکات مهم و تاثیر گذار است و برگزارکننده افتتاحیه باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشد. چرا که شرکت کنندگان در مراسم افتتاحیه باید در طول مراسم آرامش داشته باشند و بتوانند برای چند ساعت به راحتی روی صندلی ها بنشینند و به مطالب و برنامه هایی که برای افتتاحیه ترتیب داده شده است، دقت کنند و تمرکز داشته باشند.

  صندلی اداری

  در ادامه به نکات مهم و موثر در انتخاب میز و صندلی می پردازیم که بخشی از مهم ترین آیتم های تشریفات مراسم افتتاحیه به حساب می آیند:

  1. همان طور که در بالا اشاره کردیم، صندلی هایی برای مراسم افتتاحیه مناسب هستند که علاوه بر زیبایی، کاملا راحت و بدون نقص باشند. زیرا شرکت کنندگان در مراسم باید به مدت چند ساعت روی آن نشسته و از مراسم افتتاحیه لذت ببرند.
  2. میزهایی که برای مراسم انتخاب می شوند باید با صندلی ها تناسب داشته و از لحاظ ظاهر، بلندی، بزرگی، جنس، نوع و رنگ و … با صندلی ها هماهنگ باشندمیز و صندلی
  3. نحوه چیدمان میز و صندلی ها، نیز مورد بعدی است که برگزار کننده مراسم افتتاحیه باید روی آن تمرکز نموده و زمان کافی را برای آن صرف کند. چیدمان میز و صندلی باید با دیزاین و طراحی فضای داخلی افتتاحیه هم خوانی داشته باشد تا در اثربخشی بیشتری در اذهان مهمانان داشته باشد.
  4. بسته به نوع مراسم افتتاحیه، رتبه و مقام شرکت کنندگان و بودجه بندی مراسم افتتاحیه می توانید میز و صندلی های متفاوتی را انتخاب کنید. برای خاص تر و لاکچری تر کردن مراسم افتتاحیه تان می توانید از میز و صندلی های VIP استفاده کنید تا هم مراسم تان تشریفاتی تر شده و هم مهمانان تان آرامش و راحتی بیشتری داشته باشند و هم اینکه طراحی و دیزاین مراسم تان زیباتر جلوه کند.
  5. از موسسه تشریفات و برگزار کننده مراسم افتتاحیه خود بخواهید که علاوه بر راحتی، تمام میز و صندلی ها یکدست و یک شکل باشند تا از لحاظ بصری هم خوش نقش و پسندیده به نظر بیایند.

  صندلی شیواری

  برای مشاهده و انتخاب انواع میز و صندلی های ساده و وی آی پی می توانید به گالری تصاویر سایت مراجعه نموده و از میان انواع مختلف آن ها، نوع مورد نظرتان را برای مراسم خود انتخاب نمایید.

  در صورتی که میز و صندلی مورد نظر شما در میان تصاویر موجود در سایت نیست، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 66934353 021 تماس حاصل نموده و با مشاوران ما در ارتباط باشید.