جزئیاتی در مورد پکیج افتتاحیه

  پکیج های افتتاحیه در واقع به مخاطبین و مهمانان کمک می کنند تا قبل از شروع مراسم، اطلاعاتی کلی نسبت به فعالیت هایی که قرار است در مراسم افتتاحیه انجام شود، به دست بیاورند.

  اما در این پکیج ها چه آیتم هایی گنجانده می شود؟ به طور معمول سی دی و کتابچه هایی که حاوی اطلاعاتی کلی درباره فعالیت های مربوطه هستند، بروشورها و کاتالوگ هایی که مربوط هستند به فعالیت های سازمان یا شرکت مربوطه و برگزار کننده افتتاحیه، بروشورهایی که اطلاعاتی کلی شامل سرفصل های مراسم افتتاحیه در آن قید شده است، دفترچه یادداشت یا استیکی نوت، خودکار که حالت تبلیغاتی دارند و لوگو و اطلاعات تماس شرکت مربوطه روی آن درج گردیده است، هدایای تبلیغاتی و … در این پکیج ها قرار داده می شوند.

  پکیج همایش

  دفترچه یادداشت یا استیکی نوت ها به این دلیل در پکیج قرار گرفته اند تا در طول برگزاری افتتاحیه، مهمان ها مطالب لازم را یادداشت نموده و هر گونه اظهار نظری که درباره مراسم افتتاحیه دارند و نکات مثبت و منفی را به صورت کتبی به برگزار کننده افتتاحیه و کارفرما انتقال دهند.

  درباره هدایای تبلیغاتی و اهمیت آن ها وجود آن ها در پکیج های افتتاحیه ، اختتامیه، سمینار و همایش قبلا گفته شده است که با کلیک روی هدایای تبلیغاتی می توانید اطلاعات بیشتری درباره آن به دست بیاورید.

  تهیه سی دی مولتی مدیا و یا کاتالوگ که توسط برگزار کننده افتتاحیه در پکیج قرار می گیرد، سبب می شود که مخاطب یا مشتری در آینده از طریق اطلاعات شرکت که روی هدایای تبلیغاتی مندرج شده، بتواند به راحتی پیگیری کند و با شرکت مربوطه در ارتباط باشد. چرا که این هدایا مرجعی برای ماندگاری اطلاعات شما نزد مخاطب افتتاحیه شما می گردد.

  برای سفارش پکیج افتتاحیه می توانید با شماره 66934353 021 تماس حاصل نمایید.