کترینگ و تهیه غذا

  یکی از ویژگی های یک موسسه تشریفاتی درجه یک، دارا بودن کترینگ و آشپزخانه های صنعتی است. این امر موجب می شود که موسسه بتواند به راحتی وبدون دغدغه نیازهای مشتری خود را در زمینه­ی غذا، خوراکی و نوشیدنی تامین نماید. برای برگزاری افتتاحیه و اختتامیه، برگزاری همایش و سمینار و انواع جشن ها و مناسبت های مختلف، نیاز به پذیرایی هست؛ این پذیرایی گاه به صورت ساده و گاه به صورت مفصل انجام می شود. در هر صورت، موسسه ای که کترینگ قوی و حرفه ای داشته باشد در این زمینه نگرانی ای ندارد و می تواند به مشتریانش اطمینان خاطر بدهد که در مراسم آن ها پذیرایی عالی و بدون نقص انجام خواهد شد.

  شما به عنوان مشتری و صاحب مجلس، بعد از این که منوی پذیرایی خود را با مشاور و مجری تشریفات مجالس خود نهایی نمودید، می توانید قبل از اجرای مراسم، درخواست بازبینی از آشپزخانه، محل پخت و پز و نحوه­ی آماده سازی خوراکی ها و همچنین مزه نمودن غذاهای انتخابی خود را داشته باشید.

  آشپزخانه یا محل پخت و پز در دید اول باید بسیار تمیز و آراسته باشد و دقت کنید تمام اصول بهداشتی اولیه و رایج در آنجا رعایت شده باشد. کف و دیواره های فضای آشپزخانه باید تا زیر سقف از سنگ سفید پوشیده شده باشد. لباس تمام کارکنان آشپزخانه باید به رنگ سفید و تمیز و همراه با کلاه مخصوص باشد.

  نظم و ترتیب و چیدمان وسایل آشپزخانه نیز نمایانگر سرآشپز و کارکنانی متعهد و منظم است که می توان از آن ها انتظار پخت غذایی با کیفیت و عالی را داشت.

  نکته دیگری که باید در بازدید به آن توجه کنید، نحوه نگهداری مواد اولیه است. مواد اولیه باید در جایی مناسب و کاملا بهداشتی قرار داشته باشند. مثلا مواد فاسد شدنی به هیچ وجه در محیط باز نباشند و همگی در یخچال ها و فریزرها با دمای مناسب نگهداری شوند، همچنین انواع برنج و حبوبات و سایر اقلام این چنینی در انباری خشک و کاملا تمیز قرار داشته باشند .سالم و تازه بودن و البته تاریخ مصرف مواد مورد استفاده از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

  یک شرکت تشریفات معتبر و حرفه ای، خرید و استفاده از مواد مصرفی با کیفیت را در دستور کار کترینگ خود قرار می دهد. به طور مثال عدم استفاده از مرغ و گوشت های یخ زده، استفاده از سبزیجات و میوه های تازه، استفاده از مواد اولیه با برندهای معتبر و تاریخ مصرف روز و …

  کترینگ

  بعد از بررسی پرس های غذایی خود که در منو انتخاب کرده بودید (از نظر بهداشت، مواد اولیه و طعم)، باید آن ها را از نظر وزنی و نحوه­ی سرو نیز با مجری تشریفات مجالس خود هماهنگ نموده و جزئیات توافق شده را در قرارداد فی مابین ذکر نمائید.

  خدمات ارائه شده توسط کترینگ، شامل بخش های مختلفی است که هر بخش منوهای مخصوص به خودش را دارد. این خدمات شامل صبحانه، میان وعده، شام یا ناهار و فینگر فود می شود که همانطور که اشاره شد، هر کدام منوهای متفاوتی دارند.

  در ادامه می توانید منوها را مشاهده نموده و در صورت تمایل و درخواست، می توانید با شماره­ی 66934353 021 تماس حاصل نموده و یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ژیک