در اردیبهشت ماه سال 1388 با ایجاد فضای مناسب همکاری با کانون آگهی و تبلیغات دانا گستر توانست گامی بزرگ در زمینه پیشبرد اهداف تبلیغاتی مشتریان در زمینه برگزاری افتتاحیه , همایش و سمینار بردارد.

        در اردیبهشت ماه سال 1389 با ورود به عرصه  تهیه و تجهیز , تجهیزات نمایشگاهی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در سطح نمایشگاهای بین المللی که در تهران برگزار میشود و استفاده از پرسنلی متعهد و تحصیل کرده در زمینه دکوراسیون داخلی ، تلاش دارد تا گامی بلند در جهت کمک به معرفی صنعت ایران اسلامی بردارد.

  شایان ذکر است در اردیبهشت 1397 در راستای پیاده سازی استراتژی توسعه بازار و ورود به عرصه رقابت منطقه ای ، سیستم های یکپارچه مدیریت (IMS) شامل سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001:2015 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی بر مبنای استاندارد OHSAS 18001:2007و سیستم مدیریت محیط زیست بر مبنای استاندارد ISO 14001:2015 در این مجموعه در حال طراحی و استقرار است ، همچنین استقرار سامانه های نوین مدیریتی از جمله CRM (مدیریت روابط مشتری) ، سیستم رضایتمندی مشتریان بر مبنای ISO 10004 : 2012 و سیستم شکایات مشتریان بر مبنای ISO 10002 : 2014و نیز سامانه های مکانیزه اطلاعاتی در دستور کار موسسه قرار گرفت .

       همچنین با تدوام سیاست توسعه و ورود به عرصه رقابت جهانی , استفاده از روشهای مدرن مدیریت بهروری , تعالی سازمانی مدیریت ارتباط با مشتریان سیستمهای جامع اطلاتی وبسیاری از تکنیکهای روز مدیریت در دستور کار مجموعه قرار گرفته است .به نحوی که توانایی آتی مجموعه در ارائه خدمات و محصولات برتر افزایش دهد.

       این مجموعه در اردیبهشت ماه سال 1385 در تهران آغاز به کار نموده و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین برگزار کنندگان مراسم های رسمی و غیر رسمی ,همایش ,سمینار وافتتاحیه در حال فعالیت میباشد. و از همان آغاز با درپیش گرفتن سیاست استفاده از افراد برجسته در این زمینه و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات ممتاز در سطح کشور و تلاش در جهت حفظ کیفیت , توانست به سرعت اعتماد و اعتبار ویژه ای نزد ایرانیان مشکل پسند و سازمانها و نهادهای ناظر بهداشتی وکیفی کسب کند. به نحوی که این مجموعه علاوه بر تهران در سایر استانها کشور با اقبال عمومی جهت برگزاری مراسم های رسمی و غیر رسمی روبرو شده است.

        در اردیبهشت ماه سال 1386 با تاسیس آتلیه, لابراتور چاپ عکس , عکسبرداری , فیلمبرداری ,میکس ومونتاژ فیلم واستفاده از پرسنل متعهد ومجرب و تجهیزات پیشرفته روز دنیا توانسته گامی بزرگ در جهت رضایت مندی ایرانیان هنر دوست بردارد.

        در اردیبهشت ماه سال  1387 با تاسیس آشپز خانه نیمه صنعتی با طبخ و توزیع انواع غذاهای ایرانی , فرنگی ودریایی با هدف رضایت مندی بیشتر ایرانیان مهمان دوست باکیفیت وکمیتی بی نظیر از نظر مواد اولیه مصرفی وبه کار گیری نیروی انسانی مجرب توانسته  گامی موثر درجهت نیل به این هدف والا بردارد.

  تقدیرنامه ها